Fórum Preventivní opatření pro TM 31 / Prodloužená záruka o jeden rok

Vlastní vyhledávání
Filtr

  • omezit na
  • datum

Zavřít
Seřadit podle:
Počet výsledků na stránku:
Edited by: Vorwerk vývoj r... on 09/22/2014 - 21:21

2 příspěvků | Poslední odpověďsort

Vynikající kvalita a prvotřídní zákaznický servis je pro nás ve společnosti VORWERK na prvním místě. Z pověření VORWERK & Co KG Vás informujeme o preventivním opatření.

Při intenzivních pravidelných testech vyšlo najevo, že u několika málo přístrojů nefunguje optimálně těsnící kroužek víka mixovací nádoby. Jestliže používáte Thermomix TM31 jako takový při vysokých otáčkách, například při přípravě kaše, a víko po mixování ihned nebo velmi rychle otevřete, může za určitých okolností, v několika málo případech dojít k úniku obsahu z mixovací nádoby. Toto může vést k opaření a/nebo popáleninám.

Tento problém se potenciálně týká jen některých přístrojů vyrobených v období od října 2012 do května 2014. Avšak Vorwerk se rozhodl přijmout preventivní opatření a kontaktovat všechny zákazníky, kteří si zakoupili přístroj Thermomix během tohoto období.

Ověření data výroby vašeho přístroje můžete provést sami a velmi snadno, dle sériového čísla na štítku (ve spodní části přístroje). Pokud je „Service-No.:“ v rozmezí 124231XX – 142031XX, bezplatně vám zašleme nové těsnění víka mixovací nádoby. Tento proces proběhne zcela automaticky, nemusíte tedy kontaktovat společnost Vorwerk ani vašeho poradce.

Service number

Pro vyloučení veškerého rizika opaření/popálení, dokud neobdržíte nový těsnící kroužek víka Vás prosíme, abyste postupovali podle následujících pokynů ve všech případech, kdy používáte Thermomix TM31:

Instruction part 1 Instruction part 2 Instruction part 3

 

1. Po použití ve vysokých otáčkách (vyšší než stupeň 4) otočte volič rychlosti nejprve na stupeň 1.

2. Nechte volič rychlosti nastavený na stupeň 1 po dobu 3 sekund.

3. Pak otočte volič rychlosti na Mixing speed a opatrně otevřete víko.

Při dodržení výše uvedených pokynů budete v bezpečí – i v mezidobí – používáte-li Thermomix TM31.

Pokud servisní číslo vašeho Thermomixu není z uvedeného rozsahu, váš Thermomix by měl fungovat bez jakýchkoliv problémů a není potřeba výměny.

Prodloužení záruky o jeden rok

Vorwerk navíc nově nabízí prodlouženou záruku o jeden rok na všechny přístroje TM 31*, které byly vyrobeny počínaje 42.kalendářním týdnem v roce 2012. Prodloužená záruka se tedy vztahuje na všechny přístroje Thermomix TM 31, jejichž sériová čísla začínají číslem 124231XX. Naši zákazníci získávají tuto výhodu automaticky a nemusí pro to nic dalšího učinit. Náš zákaznický servis je o procesu automaticky seznámen a ví, že prodloužená záruka je platná pro tyto konkrétní přístroje.* Tato podloužená záruka se vztahuje pouze na domácnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na e-mailovou adresu info.thermomix@vorwerk.com nebo na telefonním čísle 800 168 987

Často kladené dotazy - FAQ

1. Koupil(a) jsem si použitý TM31/obdržel(a) jsem TM31 jako dárek. Jak získám nový těsnící kroužek víka mixovací nádoby?

  • Tento problém se týká pouze malého množství přístrojů vyrobených mezi 42. týdnem roku 2012 a 20. týdnem roku 2014.
  • Zda byl váš přístroj vyroben v tomto období, zjistíte ze sériového čísla, které naleznete na štítku umístěném na spodní straně. Spadá-li sériové číslo do rozmezí 124231XX až 142031XX, zašlete nám svou adresu. V rámci prevence od nás zdarma obdržíte nový těsnící kroužek víka mixovací nádoby. Pokud váš Thermomix nebyl vyroben ve výše uvedeném časovém období, mělo by víko fungovat správně.
  • Navíc vám prodloužíme záruční dobu o jeden rok*. Nemusíte vůbec nic dělat. Náš zákaznický servis bude automaticky vědět, že se na váš přístroj vztahuje prodloužená záruka. *Prodloužení záruky se vztahuje pouze na domácnosti.

2. Svůj TM31 jsem prodal(a)/daroval(a). Musím něco udělat?

  • Zašlete nám prosím jméno a adresu kupujícího/nového uživatele. Preventivně od nás zdarma obdrží nový těsnící kroužek víka mixovací nádoby.
  • Kupující/nový uživatel nás může případně kontaktovat i sám (info@vorwerk.cz).

3. Přestěhoval(a) jsem se a neobdržel(a) žádný dopis. Svůj Thermomix jsem si zakoupil(a) letos/loni/před dvěma lety. Jak získám nový těsnící kroužek víka?

Tento problém se týká pouze malého množství přístrojů vyrobených mezi 42. týdnem roku 2012 a 20. týdnem roku 2014.

Zda byl váš přístroj vyroben v tomto období, zjistíte ze sériového čísla, které naleznete na štítku umístěném na spodní straně. Spadá-li sériové číslo do rozmezí 124231XX až 142031XX, zašlete nám svou adresu. V rámci prevence od nás zdarma obdržíte nový těsnící kroužek víka mixovací nádoby.

Nahraďte laskavě stávající šedý těsnící kroužek novým zeleným. Starý šedý těsnící kroužek vyhoďte do běžného směsného odpadu. Pokud váš Thermomix nebyl vyroben ve výše uvedeném časovém období, mělo by víko fungovat správně.

4. Na koho se mám obrátit, abych získal(a) prodlouženou záruku?

Abychom to zákazníkům maximálně usnadnili, nemusíte udělat vůbec nic. Náš zákaznický servis bude automaticky vědět, že se na váš přístroj vztahuje prodloužená záruka.

Vorwerk vývoj receptů