Fórum ahoj4 příspěvků | Poslední odpověďsort

Thermomix je prostě nejlepší pomocník do kuchyně a žádný jiný se mu nevyrovná Wink


Milá Lucie,

to je dobře, že se chystáte Thermomix vyzkoušet, budete s ním velmi spokojená. Je to starší brácha nového TM 31, který je ještě trochu šikovnější, je jednodužší na ovládání a sofistikovanější.

Těsto v něm zaděláváte normálně pomocí nožů, a to v režimu "klas" Corn . Na tento režim se přepojíte, pokud otočné tlačítko na rychlosti trochu povytáhnete k sobě a otočíte na druhou stranu, tj. do prava. Teplotu byste měla mít nastavenu na nejnižší stupeň, což je 40st. Nejdříve si zaděláte kvásek a po přidání mouky přepnete na klas a těsto promísíte. Díky nastavené teplotě vám bude velmi dobře kynout.

TM 31 má již nejnižší teplotu ještě nižší, a to 37st., pokud byste jej chtěla vidět, stačí si na našich stránkách https://thermomix.vorwerk.com/cz/domluvit-si-predvedeni/ vyplnit žádost o demo a naši poradci se vám ozvou.

Doufám, že jsem vám pomohla a těším se na další vaše dotazy a nápady.

Mixinka Thermomixová


Smile jeste jednou Ahoj.

Našla jsem náhodou vaše stránky, když jsem hledala manuál k tomu našemu zázraku. Tchyně ho měla spoustu let. teď jsem se odhodlala že ho také zkusím. tchán si ho chválí bydlíme v jednou baráku tak si ho budem půjčovat.

máme thermomix21 -tudíš nemám návod jako jo zpustím umixuji a to je vše.

Chtěla jsem domácí pekárnu kvůli těstu a jak koukám na vaše stranky tato věcička to umí taky.jen mi řekněte jak na kynuté těsto :suroviny se dávají k těm nožům nebo je na to nějaká speciální metlička????