Fórum Nelze stáhnout recept do Cookidoo

Vlastní vyhledávání
Filtr

  • omezit na
  • datum

Zavřít
Seřadit podle:
Počet výsledků na stránku:

6 příspěvků | Poslední odpověďsort

Zdravim

Snad vam alespon trochu pomuze moje rada.. Me take nejde importovat recepty do Cookido ale problem je ze bydlim v Australii a kdyz chci recept exportovat pres zelene tlacitko tak se mi to pripojiuje nekam na evropsky odnoz .. Mam Thermomix zaregistovan v AU a proto to bohuzel neni mozne ( i kdyz kdyby se nekomu chtelo tak to jiste neni velky problem zrealizovat).
Reseni u me bylo vlezt na stranky Cookidoo do kolonky "created recipes" u vas asi "moje recepty" nebo tak nejak a zelenym plus tlacitkem vybrat "importovat recept". Jdete zazpatek do sveta receptu na vami vybrany recept a zkopirujte jeho odkaz a vlozte ho do "importovat recept" v cookidoo. REcept se nasledne ukaze v Termomixu i v appce na mobilu.
Snad je to trochu srozumitelne Tongue


Koukám že je tu skvělá podpora. Mám stejný problém. Nikdo tu nikomu neporadí:-(


Dobrý den,
mám stejný problém jako Majka1961


Dobrý den,

máme stejný problém. Zatím to obcházíme tím, že si zkopírujeme URL adresu receptu a v aplikaci/ na webové stránce "Cookidoo" v sekci "Vytvořené recepty" vpravo dole klikneme na plus (+) a klikneme na "importovat recept".

Bylo by fajn, kdyby to už někdo opravil :).


Dobrý den, chtěla jsem si ze Světa receptů stáhnout recept do cookidoo. Po vyhledání receptu jsem recept rozklikla a aktivovala tlačítko v zeleném poli- přidat do cookidoo. Objeví se mi nápis "Jejda! Litujeme, ale tuto stránku nelze najít."...co dělám špatně? Co všechno musím mít nastaveno v Thermomixu, aby se mi recept stáhnul? Je nutné mít třeba zaregistrované výrobní číslo Thermomixu? I když takovou informaci jsem tady nenašla. Ve Světě receptů jsem samozřejmě zaregistrovaná. Děkuji za pomoc