Fórum Našlehání mléka10 příspěvků | Poslední odpověďsort

Kde najdu recept na frappe předem děkuji AwAwVorwerk vývoj receptů wrote:

Děláte to dle tohoto postupu? http://svetreceptu.cz/recepty/4582/recka-ledova-kava-frappe.html

Používáte všechny ingredience tak jak jsou uvedeny u receptu?

Pod odkazem recept není  Aw

 


Souhlasím, že frappe z thermomixu je opravdu výborné. U nás ho také každý chválil a dokonce strýc mi nevěřil,že jsem ho dělala na TM: hold je to zázračný přístroj!


Frappe z TM je naprosto skvělé.Nikde v restauraci jsem neměl lepší.I návštěvy ho vždycky chválí Smile


V první řadě musíte dodržet postup dle receptu, tedy i ingredience. Pokud je upravíte, tak Vám recepty nebudou vycházet tak jak očekáváte.Frappé je náš oblíbený recept, a tak je již řádně otestován a víme že funguje Smile

Pokud chcete našlehat teplé mléko na latté, vyzkoušejte šlehat s metličkou na rychlost 4 cca 2 minuty. Je tu i jedno pravidlo = používejte raději nízkotučné než plnotučné mléko.

Pěkný den,

Thermomix

 


Přesně ne, mléka dávám 400ml, dolévám ledovou vodou, zbytek je stejný. Takto jsem dostala frappe od kamarádky šlehané dokonce jen 10s a bylo perfektní. Nepovedlo se mi našlehat ani teplé mléko na kávu latté, jejíž přípravu jsem viděla a mléko bylo našlehané perfektně. Prostě dělám někde chybu a nevím kde. 


Děláte to dle tohoto postupu? http://svetreceptu.cz/recepty/4582/recka-ledova-kava-frappe.html

Používáte všechny ingredience tak jak jsou uvedeny u receptu?


Ahoj,  nejde mi našlehat mléko v thermomixu na kávu, frape. Vyndám ho z lednice, naleju do přístroje, na fape dám kávu a cukr a dám šlehat na 30s na 10. Vyleju jen kávové mléko téměř nenašlehané. Kde dělám chybu? Díky za radu.