Fórum Predstaveni se jako novy clen



27 příspěvků | Poslední odpověďsort

Dekuji kdyz budu neco vedet Tak SE ozvu

 


Vítej Heleno Smile Kdybys potřebovala s něčím poradit, dej nám vědět!


Dobryden ja SE chci predstavit jsemnovy clen thermomix 

moje hobby Fotografien vyzkouset nove rezepty a man 7 cavaliru jednoho syna a manzela


Vítáme Vás ! Kdybyste si s něčím nevěděla rady, tak neváhejte a napište nám:-) Pěkný den, Thermomix Smile


Dobrý den ,jsem už celé tři dny majitelkou termomixu.  Bigsmile  Jsem  předčasná důchodkyně,takže stará bába.Doufám,že mi můj nový přírůstek bude sloužit k mé veliké spokojenosti.Zatím to mam tak 50na50,jestli by mi nestačily ty chrastítka,co jsem používala doposud. :D


Jůůůůů...............Vzácný DĚDO.....Tak to je super, že již vše máte vyřešené, moc mě to těší a mám dvojnásobnou radost za Vás.....Byla by škoda přijít o víko, aby chybělo u tohoto luxusního THERMOMIXU, který jest nám skvělým pomocníkem v domácnosti.... Přeji Vám příjemné vaření, nadále skvělé zkušenosti a jen samé příjemnosti....Opatrujte se a mějte se báječně v každičkém momentu životních, dobrých událostí .... S pozdravem ALENA Love Party


Je mi velkou ctí a jsem ráda ku pomoci Vorwerk vývoj receptů = I já děkuji, těší i mě, že jsem mohla poradit v rámci týmové diskusní spolupráce těchto stránek za které jsem vždy s vděčností...Přeji krásné vaření Nám Všem a požehnané dny v podobě slunce, krásných momentů i dobrých, pozitivních starostí...........  :D Love


Dobrý den,to vůbec nevadí, že jste nekontaktoval nejprve vašeho poradce Thermomixu (ve vašem případě paní Marii). Důležité je, že je situace vyřešena, když budete mít příště jakýkoliv problém, tak se obraťte buď na vašeho poradce, nebo můžete kontaktovat naši bezplatnou telefonickou linku 800 168 987 a samozřejmě se můžete obrátit i na svět receptů a oficiální facebook https://www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika.Mějte se krásně a zachovejte nám přízeň,

Thermomix Vorwerk


dobrý den .musím se i omluvit že jsem hned nekontaktoval paní Marii . ale ani mne hned nenapadlo co dělat byl jsem i trochu rozhozen když jsem uslyšel prasknutí víka . .jsem na thermomix opatrný je to můj velký kamarád.snad mne pochopíte a nezlobítese namne. už je vše v pořádku a děkuji za vyřešení problému .snad už bude vše v nejjjj pořádku. jěště jednou děkuji Děda


Díky ALENAPUNDY, napsala jste to úplně správně:-) Mějte hezký víkend, Thermomix Vorwerk


Dobrý den dědo,

pokud vám prasklo víko tak kontaktujte vašeho obchodního poradce, který vám Thermomix prodával a ten vám jej vymění. Případně pokud na něj nemáte kontakt, tak napište a my s vámi vše vyřešíme a víko urychleně pošleme, ať můžete zase vařit knedle:-)

Dejte nám pak zprávu, jak vše dopadlo.

Pěkný den,

 

Thermomix Vorwerk


Krásný večer sobotní milý DĚDO..... Pokud se tak stalo bez dotyku chyby z Vaší strany, určitě bych zavolala na společnost THERMOMIX a zeptala se informačně zdali se tak stalo nedopatřením, zvážila bych PRO ... a PROTI, a eventuelně bych poprosila a požádala o víko plastové nové bez svých financí či reklamovat jelikož ho máte od vánoc tak se na něj vztahuje 2 letá záruka = čili zavolejte.... UVIDÍTE......  Přeji hodně štěstí, úspěchů... pokud je to jen tohle tak snad to bude lepší............. Zatím mě se nic nestalo, a to jsem již KNEDLE taktéž vařila..... Přesto přeji kladné vyřešení.............. pěkné dny a příjemné vaření ve spokojenosti :-)  Smile


KARLA KREPELKOVA wrote:

Cooking  4

AHOJ KARLO....Vítej, vítej....Já jsem zde nováček již týden.... Krásné dny přeji ve spokojenosti příjemného vaření s přístrojem THERMOMIX....Je úžasný............  Love

Cooking  7


ahoj Karlo vítej!!! Smile Cooking  7

 


Cooking  6 Cooking  7


Cooking  7

JSEM NAPROSTO SPOKOJENÁ !!! THERMOMIX TM31 JE KVALITA !!


ALENAPUNDY wrote:

Přeji VŠEM krásné dny v radosti při příjemném vždy vaření....I já jsem zde nová, přihlásila jsem se teprve minulý týden od doby co jsem si zakoupila THERMOMIX TM31, KTERÝ jsem si velice oblíbila již v době kdy moje maminka měla předešlý model TM21 a dala mi tyto zkušenosti jak jest vzácné míti kvalitní věci, které jsou ocenitelné precizností. Jednak jest Thermomix úžasný pomocník, jednak ušetří spoustu čásku a vše je tak jednodušše promyšlené touto technologií pohodlnosti ve vaření....  Jinak DĚDO, zdravím Tě a mávám, jsem zde ráda kdy od Vás některých pročítám recepty a ukládám si je v rámci svých seznamů pro každou inspiraci..............     S pozdravem JSEM, spokojeností a radostí ..............   ALENA P. Cooking  4 Cooking  6


Cooking  4 Cooking  1


KARLA KREPELKOVA wrote:

Cooking  4

Cooking  4 Cooking  10


Tak na to se můžete spolehnout! Bigsmile   Kdybyste si s něčím nevěděl rady, tak napište Cooking  1


Smile Cooking  2 :cooking_2:Přeji hezký den všem . jsem tady nový používám Thermomix krátce ale nedám naněj dopustit je to bezva kamarád . doufám lidičky že budete na mne hodní   Děda


 

   Diky za prijeti mezi kuchare a kucharky,kteri vari s Thermomixem. Cooking  9 Cooking  2


 

   Diky za prjeti mezi kuchare a kucharky,kteri vari s Thermomixem.


Ahoj Karlo tak tě vítáme do naší velké thermomixové rodiny Smile


Ahoj Karlo,

 

vítáme tě tady u nás! Krásné vařeni s Thermomixem Smile

 

Tvá Mixinka Wink


Cooking  4