Fórum Představení se



7 příspěvků | Poslední odpověďsort

Ahoj,

děkujeme za představení. Naštěstí, v dnešní době internetu ta vzdálenost nehraje takovou roli.

Naší Facebookové stránky sis již pravděpodobně všimla, pokud ne, můžeš se na ni podívat například pomocí toho malého modrého panelu, zde vpravo.

A zde je odkaz na náš poslední newsletter

http://asp2.xqueue.com/ff/cmdHandler.php?cmd=prev&lang_key=EN&eid=284886&sid=08488012332

Přejeme hodně zdaru a spokojenosti s Thermomixem. Ať vám všem chutná!


Taky vsechny zdravim,

TMX mam od soboty novy a tesim se, ze usetrim s varenim cas. Proto jsem si jej take poridila, mam male mimi a za chvili musim do prace, tak at mam vice casu na nej Wink

Ja ziju ve Spanelsku, takze se tesim tady na nase ceske receptiky i jine napady  a ja zase pridam nejake, ktere budu mit odtud.

Preji prijemne vareni

S pozdravem Jarki Smile


Ahoj Lenko,

s naším Thermomixem je to jenom otázka cviku - když si člověk koupí nové kolo, taky hned nefrčí jako Lance Armstrong :)

Nápadů a rad je tu dost, kdybys něčemu nerozuměla, můžeš se na mě obrátit.

S pozdravem,


 Po Thermomixu  jsem  touzila  uz  delsi  dobu a  nyni jsem rada  ze ho mam  ale   zatim  jsem treba   delala  rajskou  a nejak  rodince  nechutnala  asi  to je  tim ze tam chybel  vývar. Tak  bych tady   rada  poznala     fajn lidicky  co  uz maji   nejake   zkusenosti a  podeli se  o ně.

s pozdravem Lenka Smile


Ahoj,

díky za příjemné představení se.

Inspirace a nápadů je zde víc než dost, a přátelé se taky najdou, pokud je člověk dost aktivní.

Vítáme tě mezi sebou Smile


Ahoj,tak se mi konečně podařilo objevit tyto stránky.

Jmenuji se Miša,jsem maminkou tří kluků a Thermomix jsem si pořídila po narození našeho nejmenšího-před rokem a půl.Radovala jsem se nad lehkou přípravou miminkovských kašiček a snažila se přesvědčit manžela,že to nebyly vyhozené peníze a že tento přístroj je opravdu přínosem pro naši domáctnost.Už mi věří.

Doufám,že zde najdu novou inspiraci a nové nápady,a snad i přátele.