Fórum Zdravim



27 příspěvků | Poslední odpověďsort

Se stránkami světa receptu, kde najde spousty úžaných receptů se velmi rychle stanete kuchařskou starrr  Cooking  7


Diky, na pripaleni byvam expertem ja..... :D


To je skvělé, že jste tak nadšená!! Tak to má být, Thermomix má být opravdovým pomocníkem. Nezapomeňte nám pak na facebook poslat nějaké foto! A pokud máte svůj vlastní recept, určitě se zúčastněte soutěže na Světě receptů, můžetet vyhrát kuchařku Pečte s námi.

Držím pěsti, a´t se všechno cukroví povede! A nepřipálí (jako mně včera:(( ).

Hezký den,

Mixinka


Cooking  7   prave jsem si pripravila nekolik druhu test na vanocni cukrovi - TMX je skvela vec, jedno testo za minutku..jsem nadsena!


Prima....


Určitě!!!!! Děkuji:)


Dobrý den Jano,

ano, viděla jsem, moc děkuji, už je to nasdílené i pro ostatní.

Hezký víkend,

Mixinka


Mixinko, smim si Vas pridat do prate?

 


Mixinko, smim si Vas pridat do prate?

 


 Tak se mi dnes podarilo dat foto housticek na Fb...


J)  asi delam neco spatne, nebo se mnou FB opet nekamaradi...nejde mi vlozit foto


Dobreho dne, ale jiste, zkusi  vlozit,vcera mi to tady nejak stavkovalo a neslo nic vkladat. Diky nasemu zazraku mam opet radost z vareri/peceni..


Díky za krásné foto, vy jste se do toho teda pustila s vervou:). Nedala byste fotku i na náš Facebook? Inspirovala byste tím spoustu lidí:). http://www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika

Díky a hezký den,

Mixinka


Tady jsou housticky podle receptu ktery tu je...perfektni a nezbylo Cooking  7


Smile jen se po nich zaprasilo, dik za typ na mouku...

dalsi napady typy a rady prijmam Wink

 


Krásné bagetky, doufám, že jste si pochutnali:).

Mixinka


Love Trouba je nova a jeste nemam vychytano jak pece,ale voni to prepychove...priste zkusim misto oleje vpracovat maslo s cesnekem.


Cooking  7 prima, hned se do nich pustim a pak dam vedet jak to dopadlo...


Milá Janulko,

tak např. na 50 pšenice vám stačí 20sek rychlost 10. Posílám vám recept na bagetky:

Bagety nebo housky:

 

         50 g   pšenice

       250 g   vody

  1 kostka   droždí

        2 ČL   cukru

       450 g   hladké mouky

        1 PL   soli

         25 g   oleje

 

1.    Do nádoby navažte 50 g pšenice a pomelte 20 sekund / rychlostí 10.

2.    Dejte do nádoby droždí,vodu,cukr a udělejte kvásek 1 minuta /37°C/rychlost 2.

3.    Přidejte mouku, sůl, olej a zpracujte těsto 2 minuty./ / .

4.    Vyndejte těsto z nádoby , vytvarujte 3 bagety a dejte na plech.

5.    Nakrojte vršky šikmo baget ostrým nožem a nechte vykynout 10 minut.

6.    Vložte do trouby a pečte při 200°C po dobu 20-25 minut.

 


Skromny dotaz; kolik vterin je potreba na umlety prsnicnych/ zitnych zrnicek?

diky.... Steve


Diky Mixinko, ted jsem na ten recept koukala na FB, budu rada kdyz mi neco poslete..

Hezky den a prijemne varenicko..


Milá Jano,

v Thermomixu si můžete i sama pomlít obilí, třeba pšenici, takže smícháním hladké mouky a trochu pšenice získáte úžasné těsto na bagetky. Zrovna včera na našem Facebooku vkládala jedna fanynka recept na houstičky. Pošlu vám na váš  email newsletter, který posíláme ze školy vaření, jsou tam zajímavé tipy a triky.

Hezký den,

Mixinka


Ahoj Mixinko,

dekuji za privitani.TM jsem si splasila pres ebay  .Mam kamaradku co zije v Londyne, ta uz vari v TM jako profik a privedla me na myslenku, opatrit si take zazracny " hrnecku var"..parkrat uz jsme varily spolu pomoci Skype ( zlata internet a uz jsem ji sem take nalakala)...na ceske recepty se ted " vrham" s vervou, jedina potiz je, ze tady je jen hladka mouka - tak to peceni dobrutek bude mirne omezene Aw dnes se chystam na kureci...

dik za pochvalu ikonky Wink


Milá Jano,

moc vás mezi sebe vítáme a zdravíme do vzdáleného Dánska. Kde jste si Thermomix koupila, v Dánsku? Moc mne pobavila vaše profilová fotka,  je příhodná, protože s Thermomixem se stanete pravou a nefalšovanou čarodějkou kuchyně:D.

Kdybyste mělajakékoliv dotazy, neváhejte, kontaktujte nás, můžete i přes facebook http://www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika.

Hodně zdaru,

Mixinka

 


Wink  zapomela jsem dodat, ze uz pres dvacet let ziji v Dansku a urco najdu nejaky vhodny recept Wink


Cool Cooking  7 konecne mam vysneny TM31 a ted se tady pomalu rozkoukavam. Zatim moc zkusenosti s TM nemam, recepty "opisuji" od druhych. Doufam, ze se rychle naucim a priucim...