thumbnail image 1
thumbnail image 2
thumbnail image 1 thumbnail image 2
Doba přípravy
30min
Celkový čas
30min
porce/procí
3 porce/porcí
Úroveň
--

Ingredience & Porce

 • 6 plátkůlasagní (koupených n. udělaných dle receptu na s. 59 Dobrot s TM2 stroužky česneku, půlka cibule250 g směsi mletého masa1 plechovka rajského protlaku2 PL olejesůl, pepř, muškátový oříšek, oregano, tymián35 g másla350 ml studeného mléka3 PL hladké mouky100 g strouhaného sýra

Příslušenství, které potřebujete

 • Stěrka
  Stěrka
  koupit nyní
 • Kompletní mixovací nádoba pro TM6
  Kompletní mixovací nádoba pro TM6
  koupit nyní

Sdílet svoji aktivitu

Dnes vařím toto

Příprava

 1. Vrátila jsem se z Itálie a tamní lasagne se mi zdály pikantnější než jak uvádí "Dobroty s Thermomixem". Zkusila jsem proto recept z obalu na kupovaných lasagních a přizpůsobila ho TM31.

  Nastrouhejte sýr 6'', R9, odložte do misky. Cibuli a česnek sekejte 5'', R6. Orestujte na oleji 100C, 5', R1. Přidejte maso, sůl, pepř, protlak, oregáno a tymián a vařte 100C, 5', R1. Odložte do další misky.

  Nyní si připravte bešamel. Do TM vložte máslo, mouku a sůl a mixujte 5'', R5. Přilijte mléko, přidejte sůl, pepř, muškátový oříšek a polovinu strouhaného sýra. Vařte 90C, 10', R4.

  Rozpalte si troubu na 200C, do pekáčku nalijte bešamel, vložte 1 lasagne, poklaďte masovou směsí, posypte trochou sýra a pokapte bešamelem. Postup opakujte. Na poslední vrstvu nalijte zbylý bešamel a znovu posypte sýrem. Pečte přibližně 35'' dozlatova.

Model Thermomixu ®

 • Appliance TM 31 image
  Recept je vytvořen pro
  TM 31

Tento recept byl poskytnut zákazníkem Thermomixu ®, a tudíž není testován společností Vorwerk Thermomix ®. Společnost Vorwerk Thermomix ® proto negarantuje úspěšný výsledek tohoto receptu. Při vaření uživatelských receptů vždy dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené v manuálu.

Kategorie receptů:

Vytisknout

Lasagne podle krabičky

Vytisknout:

Komentáře

Are you sure to delete this comment ?